nezhurnalist (nezhurnalist) wrote in litcom,
nezhurnalist
nezhurnalist
litcom

18.03.2010 18:57
Микола Томенко: У справі книгарні "Сяйво" треба розставити крапки над "і"
(прес-служба, Секретаріат Заступника Голови Верховної Ради України М.Томенка)  
 

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко направив чергове звернення до Генеральної прокуратури стосовно ситуації, яка склалася довкола ТОВ «Книгарня «Сяйво» з проханням надати інформацію щодо стану врегулювання конфлікту та законності дій кожного з його учасників.

М.Томенко зазначив, що на сьогоднішній день вхід до книгарні «Сяйво» заблоковано вантажівками. У свою чергу Головне управління МВС у місті Києві повідомило, що під час службової перевірки встановлено, що дійсно на тротуарі біля будівлі книгарні «Сяйво» по вулиці Великій Васильківській, у порушення вимог Правил дорожнього руху України, розміщено два вантажні автомобілі КРАЗ. Вищевказані транспортні засоби належать дочірньому підприємству «Управління спеціальних машин № 2» відкритого акціонерного товариства «Будмеханізація», яке уклало договір оренди з народним депутатом України від Партії регіонів Олександром Супруненком щодо їх передачі в тимчасове платне користування строком на 1 місяць.

Заступник Голови Верховної Ради переконаний, що поява даних автомобілів біля книгарні наводить на думку про активну зацікавленість конкретного народного депутата в даному приміщенні. Зважаючи на це, та, враховуючи, що йдеться про народного депутата Партії регіонів, Микола Томенко також звернувся до Президента України з проханням розібратися у ситуації. Нагадаємо, півтора місяці тому, коли відбулася спроба силового захоплення книгарні, Заступник Голови Верховної Ради М.Томенко звернувся до Верховної Ради з проханням взяти під парламентський контроль дану ситуацію та попросив представників Партії регіонів долучитися до справи, висловивши переконання, що доля книгарні «Сяйво» буде першим показником того, чи варто за результатом президентських виборчих перегонів очікувати згортання осередків українськості у столиці. «Зрозуміло, що очікувати реакції від команди Леоніда Черновецького не доводиться, але цікаво, чи керівництво Партії регіонів готове захистити колектив книгарні «Сяйво», адже це стане показником того, якою буде їхня гуманітарна політика в Україні», - наголосив Микола Томенко.

Зважаючи на широкий резонанс ситуації з захопленням книгарні «Сяйво» у суспільстві та її невизначеність на сьогодні, Заступник Голови Верховної Ради попросив Генерального прокурора розглянути матеріали перевірок, проведених ГУ МВС України у м. Києві, та надати інформацію щодо поточного стану врегулювання конфлікту. «Такі мої звернення до Генеральної прокуратури та Президента повинні розставити крапки над «і» у справі книгарні «Сяйво» та з´ясувати: організатори цього дійства - команда Леоніда Черновецького чи народні депутати Партії регіонів», - наголосив політик.

 http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=190750&cat_id=37486

Tags: !!!, Київ, Книгарня "Сяйво"
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment